Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Worowice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Bodzentyn(Worowice + 24 km)

349 000 zł90 m² 3 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom z lokalem gastronomicznym w sercu Gór Świętokrzyskich - Rynek, bodzentyn Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i mieszkaniowym, położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Armii Krajowej

Szewna(Worowice + 9 km)

520 000 zł90 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 077 m²

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży parterowy dom na działce o powierzchni 5077m 2 przy ulicy Armii Krajowej w Szewnie. Dom z końca lat 50-tych, częściowo podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Stachowo

Stachowo(Worowice + 20 km)

759 000 zł115 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 993 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 115 m , położony w malowniczej, spokojnej miejscowości Stachowo , gmina Naruszewo, zaledwie 8 minut od Płońska i 60.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Opatów(Worowice + 13 km)

375 000 zł110 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Dom wolnostojący w Opatowie na działce 1830 m2! Idealna propozycja dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Płock

Płock(Worowice + 24 km)

3 990 000 zł220 m² 18 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Sprzedam wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu płocka.Działka narożna 1410m2 z dwoma budynkami - domem mieszkalnym(220m2+80 m2piwnice) oraz nowoczesnym pawilonem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Starachowice

Starachowice(Worowice + 25 km)

750 000 zł220 m² 3 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość w Starachowicach. W skład nieruchomości wchodzi ładny duży dom, atrakcyjna działka o powierzchni ok. 1200 m2 (50 m długości i 24.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ostrowiec Świętokrzyski

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski(Worowice + 12 km)

850 000 zł368,72 m² 2 305,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:937 m²

| do sprzedania, położona w wyjątkowym miejscu, 2-kondygnacyjna kamienica, o pow. użyt. 177,27 m2 (pow. całk. 213,19 m2) zlokalizowana na działce o pow. 937 m2 Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sadowie

Sadowie(Worowice + 9 km)

1 450 000 zł240 m² 6 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Ciekawy architektonicznie i atrakcyjnie położony Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 znajdujący się w Jacentowie, pomiędzy Opatowem a Ostrowcem świętokrzyskim w Gminie Sadowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szkolna

Adamów(Worowice + 20 km)

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Szkolnej w Adamowie - atrakcyjna działka zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym. Działka budowlano-rolna o powierzchni 3800m2 o szerokości 32m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bałtowska

Koszary,Ostrowiec Świętokrzyski(Worowice + 12 km)

945 000 zł650 m² 1 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Gigantyczny potencjał: 650 m przy głównej drodze! Biznes, inwestycja lub Rezydencja Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Worowice

Worowice,mazowieckie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Posiadam do sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy 85 km od Warszawy, 15 km od Płońska i 35 km od Płocka. Na nieruchomość składa się budynek mieszkalny do całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Worowice

Worowice,mazowieckie

68 000 zł4 800 m² 14,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Sprzedam siedlisko w gminie Bulkowo powiat płocki.Siedlisko składa się z domu mieszkalnego i budynku gospodarczego.Powierzchnia 4800m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij