Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Worowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany, ul. Perłowa

Orłowo,Starachowice(Worowice + 25 km)

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do wynajęcia dom o pow.48m na osiedlu Orłowo w Starachowicach, w pobliżu Strefy Ekonomicznej. Dom składa się z dużego pokoju, kuchni , łazienki i korytarza. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Podlesie

Południe,Starachowice(Worowice + 25 km)

673 090 zł2 321 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na osiedlu Południe Starachowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Starachowicach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Podolszyce Północ,Płock(Worowice + 24 km)

485 000 zł59,70 m² 8 123,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Super lokalizacja! Zapraszam do zakupu dużego, 3 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego 3 minuty spacerem od Parku Północnego. Idealne dla rodziny ze względu na bogatą infrastrukturę dedykowaną tej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Cekanowo

Cekanowo(Worowice + 19 km)

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Agora Nieruchomości poleca: dogodnie położona nieruchomość na którą składają się dom mieszkalny + warsztaty Województwo: mazowieckie, gmina: słupno Miejscowość: cekanowo Pow. użytkowa bud.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie

Kuczów(Worowice + 20 km)

159 000 zł3 300 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kuczów. Działka o powierzchni 3300m2 mieści się w miejscowości Kuczów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ociesęki

Ociesęki(Worowice + 25 km)

342 000 zł199,50 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 613 m²

Idealny na ucieczkę od miasta domek z kominkiem i dużą działką pod Kielcami lokalizacja Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Ociesęki gmina Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Hutnicze,Ostrowiec Świętokrzyski(Worowice + 12 km)

749 000 zł132 m² 5 674,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 347 m²

Dom + 2 Hale Usługowe | Działka 63 ary | Ostrowiec Św. Idealne pod biznes! Szukasz miejsca, gdzie połączysz komfortowe życie z prowadzeniem własnej firmy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Czajęcice

Czajęcice(Worowice + 7 km)

5 600 000 zł864,39 m² 6 478,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 937 m²

Nieruchomość inwestycyjna w miejscowości Czajęcice w powiecie ostrowieckim , zabudowana budynkiem handlowo- usługowym oraz myjnią samochodową , o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Młodzieżowa

Płońsk(Worowice + 25 km)

1 380 000 zł872,30 m² 1 582,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2026 na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Borowice

Borowice(Worowice + 19 km)

499 000 zł3 074 m² 162,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa działka pod rezydencję w otulinie lasu | Warunki zabudowy | Wszystkie media Borowice | gmina Bodzanów | powiat płocki Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Worowice

Worowice,mazowieckie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Posiadam do sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy 85 km od Warszawy, 15 km od Płońska i 35 km od Płocka. Na nieruchomość składa się budynek mieszkalny do całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Worowice

Worowice,mazowieckie

68 000 zł4 800 m² 14,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Sprzedam siedlisko w gminie Bulkowo powiat płocki.Siedlisko składa się z domu mieszkalnego i budynku gospodarczego.Powierzchnia 4800m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij